• Номер запису / Number of record: 88-26-01
  • Автор(-ка) / Author: Антон
  • Дата запису / Date of record: 24 Травня, 2022
  • Регіон / Region: Київ

«У маркеті біля відділу з іграшками рука тягнеться купити Дарусі чи то дракона чи то одноріжку. І за мить настає усвідомлення, що купить то ти можеш… а от віддать як? Перемоги всім нам. І возз'єднання родин. Mordor must die».

Ці золоті слова, варті граніту душ мам і тат, що нині вимушено не бачать власних дітей, написав пару днів тому Руслан Горовий. І я згадав.

Згадав, як ми з Андрієм Півнем розповідали одне одному про виїзд з Києва холодного лютневого ранку, про нюанси шляху, його тривалість, складні моменти. Все було по-різному. Але спільність вражала — і я, і він на кожній… кожній, трясця, нормальній заправці купували нашим дітям іграшки. Будь-які.

Дружини, може, з неповним розумінням на те дивилися, але ми обидва знали, що зовсім скоро настане момент довготривалої розлуки. Так і вийшло.

І ще згадав. Що раніше проводив у відділі іграшок супермаркетів з добру годину, вивчаючи та підбираючи кольорові забавки. Тепер оминаю їх десятою дорогою, бо сил немає дивитись на то, шо немає сенсу купувати.

А сьогодні Маркові принесли в подарунок оцю тачку. Щоб потім віддав. Кльова, радіокерована. І що тут сказать…

росія має зникнути. Зі своїми дураками і дорогами. Щоб на її місці була величезна пісочниця, куди б ми з Марком приходили гратися. Це було б справедливо, я вважаю. Mordor must die.

Антон, Київ